PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO

Nasza drużyna rozpoczęła przygotowania 23 czerwca 2018 r. meczem z miejscowymi oldboyami. Treningi odbywały się raz w tygodniu na naszym stadionie.  drużyna  rozegrała sześć gier kontrolnych w których odnotowaliśmy : 2 zwycięstwa, 2 remisy. oraz 2 porażki  Bilans bramkowy okresu przygotowawczego to 23 bramki strzelone przy 23 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w okresie przygotowawczym został Paweł Zaremba - autor 6 bramek. Pozostali strzelcy: 5 bramek zapisał na swym koncie Dawid Liebner 3 bramki Błażej Pilok 2 bramki zdobył Miłosz Dydak , i po 1 bramce zdobyli Adam Sszycowski, Kamil Januszkiewicz, Grzegorz Przybylak, Mateusz Czerwiński i Andrzej Mazur.  Pozytywnymi aspektami mijającego okresu było poważne podejście zawodników do treningów i sparingów. Wszystkie treningi i sparingi odbyły się zgodnie z planem i cieszyły sie wysoką frekwencją zawodników. Tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych do zespołu  przyszło jeszcze dwóch nowych zawodników. Jest to Patryk Olejniczak  który ostatnio reprezentował barwy LZS TRZCINICA, oraz Krzysztof Kwiatek, który szybciej grał w klubie ZNICZ WŁOCHY.

Spotkania sparingowe LKS LEW SZYMONKÓW:

Widawka Lubska
LZS Trzcinica
Orły Woskowice Małe
LZS Komorzno
LZS Krzywizna
- : -
LKS Lew Szymonków

Obecnie kadra LKS-u liczy 23. zawodników:

1. MICHAŁ HANUSZEWICZ
  2. DOMINIK MĘDRECKI